GŁOGOWSKA LIGA SQUASHA

Position Place PlayerKolejka 1 — STARTOWA (1 najlepszy wynik x2 z K1–K3)Kolejka 2 — STARTOWA (1 najlepszy wynik x2 z K1–K3)Kolejka 3 — STARTOWA (1 najlepszy wynik x2 z K1–K3)Kolejka 4Kolejka 5Kolejka 6 — TURBO 1,5xKolejka 7Kolejka 8Kolejka 9 — TURBO 1,5xKolejka 10Kolejka 11Kolejka 12 — TURBO 1,5xKolejka 13Kolejka 14 — TURBO 1,5xKolejka 15Kolejka 16Kolejka 17 — ZAKOŃCZENIE x2Sum 10 best
1Sypniewski Maksymilian93.7592.5200135135185841.25
2Dąbski Karol65.71170708098.75140.63625.09
3Mazan Bartosz68.75651457081.25112.5542.5
4Brzózka Paweł162.577.577.587.5103.13508.13
5Gaszewski Jarosław145505072.575105497.5
6Olejniczak Mariusz62.514557.56562.584.38476.88
7Dąbrowski Damian1758585131.25476.25
8Kułakowski Piotr7565170121.88431.88
9Damoiseaux Szymon23010092.5422.5
10Tomasz Sowa104.2842.545504788.5377.28
11Puzio Tomasz5916577.568.75370.25
12Dąbski Piotr47.8611542.557.54152.5356.36
13Prętki Igor5814056.2575329.25
14Gucia Bartosz8016075315
15Listwan Aleksander471207550292
16Krężel Mateusz56.2514093.75290
17Burda Marcin87.143542.55961.5285.14
18Przytulski Grzegorz10053102.5255.5
19Sanojca Maciej97.5130227.5
20Kroczak Marcin4111035186
21Wiśniewski Jerzy13050180
22Szpatowicz Damian11550165
22Węgrzyn Kacper7590165
24Gośko Igor7079.5149.5
25Kułakowski Sebastian7070.5140.5
26Kruszyńska Julia78.5835113.58
27Kuciański Tomasz112.86112.86
28Obuchowicz Tomasz100100
29Janaś Damian7070
30Nowak Paweł57.557.5
31Majewicz Łukasz3535