Powiatowa Liga Blachownia

Position Place PlayerBlachownia 27.04.2025Blachownia 28.04.2025WrzesieńPaździernikMarzecLiga Badmintona Regionu - sezon 26 27 (1 runda)Sum
1Kuras Mateusz10095.2610010010096.09591.35
2Krzypkowska Kamila92.6590.5395.2693.0894.3888.26554.16
3Migoń Hanna90.8285.7985.7986.1597.1992.17537.91
4Kochanek Alicja79.871.5882.6984.5386.3404.9
5Bożek Ada70.6173.9569.2180.3182.39376.47
6Cynkowska Maja88.9892.8988.7584.35354.97
7Richter Lena83.4783.4268.8590.16325.9
8Seta Dawid52.2462.1161.9271.8874.57322.72
9Policińska Adriana81.0572.3185.9480.43319.73
10Kęsik Adam74.2978.6875.7781.72310.46
11Richter Kajetan37.5550.265558.4678.91280.18
12Deszcz Aleksandra55.9262.1166.8477.5262.37
13Duma Nina50.4164.4776.0970.65261.62
14Bulicz Hanna85.3190.5379.23255.07
15Bronder Agnieszka76.1273.9578.68228.75
16Kuberski Tymoteusz33.8859.7465.3868.7227.7
17Seta Julia19.1838.4248.0859.2256.96221.86
18Gorzelak Marceli61.4376.3273.95211.7
19Nowak Maria59.5969.2176.32205.12
20Kasprzyk Michał17.3533.6834.2352.1962.83200.28
21Mrozowicz Estera39.3945.5344.6269.06198.6
22Lazaj Julia65.166.8464.78196.72
23Siedlanowska Olga96.33100196.33
24Gogol Oskar57.375566.25178.62
25Gąsior Julia87.1488.16175.3
26Sikorska Ada57.7657.3755170.13
27Noga Przemysław50.2651.5464.84166.64
28Ledwoń Tymon41.1562.0360.87164.05
29Orzechowska Natalia77.9683.42161.38
30Borycka Maria35.7126.5830.7726.8833.48153.42
31Wójcik Mateusz44.947.8943.16135.95
32Poks Lena14.7421.8423.8549.3823.7133.51
33Gembala Marta57.8172.61130.42
34Możdżeń Martyna64.4760.63125.1
35Jakóbik Julia52.6370.47123.1
36Grotecka Hanna63.2759.74123.01
37Potempa Marta66.9455121.94
38Mazur Lena28.9527.3155111.26
39Rudolf Lena26.5336.0547.89110.47
40Stachurska Natasza53.5953.04106.63
41Sitak Jakub100100
42Żabska Marianna47.9749.1397.1
43Chyski Dominik37.6956.4194.1
44Sadek Natasza91.5691.56
45Łuka Max88.1688.16
46Suchy Natalia87.3487.34
47Nowicki Jakub25.4758.9184.38
48Potempa Wiktoria45.1637.3982.55
49Łuka Tymek81.0581.05
50Kulej Karolina78.4878.48
51Domański Filip24.6952.6377.32
52Augustyniak Marta76.5276.52
53Bzducha Marta29.6945.2274.91
54Prejs Martyna74.6974.69
55Baran Leon31.3242.3473.66
56Pawluk Laura72.4572.45
57Pokaczajło Zuzanna71.5871.58
58Policińska Ada68.7868.78
59Kuras Liwia67.6667.66
60Mandryk Franciszek17.0347.1764.2
61Jakubik Julia21.0240.7961.81
62Glajzner Wojciech5555
63Ulfik Ola54.0854.08
64Śpiewak Filip13.6724.2115.6353.51
65Cywiński Krzysztof51.0951.09
66Rudolf Nela50.7850.78
67Madejski Jan48.5748.57
68Nosal Przemysław46.7346.73
69Grześkow Paweł45.5345.53
70Gajzner Wojciech14.741019.8444.58
71Ponta Paulina43.1643.16
72Gawrońska Aleksandra43.0643.06
73Natalia Maligłówka41.341.3
74Ćwik Aleksander40.9440.94
75Kalinowska Emilia40.7940.79
76Bliżycki Wiktor39.5339.53
77Ostrowska Alicja39.3539.35
78Alicja Ostrwska38.1338.13
79Malecha Mateusz36.7236.72
80Ledwoń Tymom36.0536.05
81Jakub Kozala35.4335.43
82Krych Maja35.3135.31
83Noga Dominik33.6833.68
84Cieżak Klaudia32.532.5
85Zielińska Blanka32.0432.04
86Kempa Julia31.5231.52
87Kałużna Natalia31.3231.32
88Baran Mateusz31.0931.09
89Gębała Marta30.230.2
90Jakóbik Adam29.5729.57
91Winek Natasza28.9528.95
92Wyrębak Antoni28.2828.28
93Klama Zuzanna27.6127.61
94Noga Szymon26.5826.58
95Krawiec Kinga25.6525.65
96Kowalska Ajla24.2124.21
97Sączek Vanessa22.8622.86
98Kamiński Szymon22.6622.66
99Stachoń Anna21.7421.74
100Ociepa Cezary21.2521.25
101Filipowicz Lena19.4719.47
101Dadok Natalia19.4719.47
103Ociepa Ignacy18.4418.44
104Wrocławska Natalia17.8317.83
105Sekuła Adam16.9216.92
106Boborowska Pola13.9113.91
107Wrocławski Kacper12.8112.81
108Bulicz Jakub1010
108Sitek Justyna1010
108Mendyk Franciszek1010
108Wierzbińska Maja1010
108Alicja Orlik1010