Dlaczego warto wziąć udział?
  • Bo Twoja gra zaczyna się liczyć
  • Bo masz dodatkową motywację do grania
  • Bo możesz wygrać sprzęt, licencje i nagrody
  • Bo squash to sport, który rozwija ciało i głowę
  • Bo każdy może wygrać, jeśli jest aktywny

Nagrody kwartalne - wygrywaj w trakcie sezonu
  • Za każdy okres rywalizacji przyznawane są nagrody:
    1 miejsce: Koszulka Polski Squash + voucher do Squashtime o wartości 200 PLN
    2 miejsce: Licencja Polski Squash (6 miesięcy) + voucher do Squashtime o wartości 100 PLN
Nagroda główna - finał sezonu
  • Dres + koszulka Polski Squash
  • Rakieta + Torba + Strój Eye Rackets

Miejsce Gracz Wszystkich
punktów
1
kwartał
2026
2
kwartał
2026
wakacje
2026
1.Żarnotal Artur522200200122
2.Koza Anna3018015071
3.Owczarek Paulina2301005080
4.Kuna Weronika180408060
5.Woldeyes Daniel154806014
6.Matusiewicz-Kędziorek Monika145604540
7.Grela Aneta13767655
8.Wojciechowski Artur134368018
9.Kułakowski Piotr12078924
10.Szostak Daniel110455015
11.Pabjańczyk Agnieszka11006050
12.Rudakow Włodzimierz1042480
13.Nikanchuk Julia100100
14.Wiszowaty Adam100100
15.Kmieć Michał9829960
16.Isiev Denis9201280
17.Nieznański Mateusz912665
18.Dahmen Dietmar908064
19.Stramski Krzysztof896029
20.Lontkowski Marcin841272
21.Płatek Rafał8250032
22.Jurków Agnieszka8250032
23.Holz Maciej80080
24.Pastuszka Dawid8080
25.Kozłowska Łucja7129420
26.Sułkowska Izabela6536290
27.Woźny Rafał641648
28.Suchorska Sławomira6352236
29.Rutkowski Michał6318450
30.Subotowicz Joanna6024360
31.Wenecki Tomasz6060
32.Przyłuski Dariusz5440014
33.Brzeski Maciej53845
34.Dąbski Karol532429
35.Dąbrowski Damian51474
36.Majerski Artur50050
37.Wilas Dawid5010400
38.Bell Chris5050
39.Kopeć Łukasz5050
40.Sowa Grzegorz Tiger4545
41.Kaleta Bogusław4545
42.Krakowiak Bartosz4545
43.Chybińska Marta4545
44.Kobyliński Mateusz45045
45.Gałązka Alicja433211
46.Kulak Natalia424200
47.Drwal-Burkiewicz Anna4216260
48.Maciejewski Adam4040
49.Majstrak Grzegorz381622
50.Kotermański Michał382018
51.Karwowski Mateusz38299
52.Zieliński Paweł3711224
53.Krupa Szymon36036
54.Smółka Antoni3636
55.Furman Anna34529
56.Kowalska Anna3413147
57.Gieroń Joanna33924
58.Mrozińska Anna33267
59.Czech Paweł331815
60.Pyzik Paulina332211
61.Koza Konrad3201418
62.Jagiełowicz Sylwester323200
63.Baran Łukasz3232
64.Kozicki Michał32320
65.Szyjka Mateusz291316
66.Gaszewski Jarosław27126
67.Jaśpiński Artur2626
68.Wac Łukasz2626
69.Chrobak Dominik2626
70.Ogorodnik Julia2515100
71.Startek Kamila257018
72.Sztumer Martyna251510
73.Wawrzyniak Mariusz2525
74.Osiecka Urszula24240
75.Musialik Przemysław24240
76.Czok Marcel2424
77.Chomicka Magda248160
78.Rękas Jakub2323
79.Jabłońska Wiktoria23149
80.Zawadzki Patryk2222
81.Chmielewska Olivia22022
82.Dybioch Leon2222
83.Stawecki Piotr2222
84.Iwan Jakub2222
85.Malinowska Kasia21120
86.Chodacka Ela2020
87.Rakowska Alicja20614
88.Kłonica Paulina2020
89.Jeżewski Marcin20020
90.Nowicki Bartosz2020
91.Urbańska Kasia20182
92.Sudak Robert2020
93.Białas Radosław190118
94.Lisowski Jacek1818
95.Olio Oliwia18180
96.Zieliński Maciej18018
97.Hejmanowski Grzegorz17107
98.Dyrtkowski Dariusz17143
99.Janiak Mariusz1616
100.Woźniak Krzysztof1616
101.Damoiseaux Szymon16016
102.Adamiak Magdalena1616
103.Krajewski Tomasz15213
104.Kopera Anna1515
105.Dąbski Piotr15015
106.Wąsowski Bogdan15411
107.Kowalski Dawid1515
108.Juroszek Tomasz151500
109.Janiec Klaudia1515
110.Piergies Krzysztof1414
111.Szczucińska Anna1313
112.Maj Remigiusz1313
113.Sasin Michał1313
114.Marchewka Sebastian1313
115.Antonik Iga1313
116.Wiecheć Natalia1212
117.Betlej Agata120012
118.Glonkowska Iwona12012
119.Szczygieł Piotr12012
120.Kibitlewska Amanda1212
121.Śmiech Krzysztof12120
122.Woźniczek Anna12012
123.Gajewski Maciej1111
124.Dziabeł-Jasińska Jowita1111
125.Wojciechowski Filip Krzysztof1010
126.Drwal Ewa1010
127.Gorczyca Paweł99
128.Klóskowska Iga99
129.Podkalicki Kacper954
130.Bogdan Paweł99
131.Jaroń Wojciech99
132.Nowakowska Laura918
133.Grejc Ewa88
134.Woźniak Jacek88
135.Juszczyk Mateusz88
136.Furman Wojciech808
137.Krasińska Oliwia88
138.Żak Marcin707
139.Zieliński Konrad770
140.Bochenek-Dobrowolska Olga77
141.Sawicki Paweł77
142.Zarwański Piotr66
143.Cieśliczka Jarosław660
144.Ząbek Szymon66
145.Lubińska Dominika55
146.Kucińska Kamila55
147.Fraś Mieszko55
148.Jasiński Artur550
149.Skóra Roksana44
150.Wilas Paweł I.44
151.Morzyc Katarzyna440
152.Baranowski Kamil431
153.Bociek Adam44
154.Kowalów Marta404
155.Cichy Mateusz33
156.Prykhodko Tetiana330
157.Benewiat Marta33
158.Ławiński Filip33
159.Węgrzyn Kacper33
160.Tokarz Aleksandra33
161.Wolek Wojciech22
162.Pozlewicz Anna22
163.Loster Kajetan22
164.Brochocki Grzegorz220
165.Barnak Jagoda22
166.Kujawa Piotr22
167.Jamrozik Beata11
168.Sroka Paulina110
169.Libirt Mateusz11
170.Patyk Konrad11
171.Wojnicz Hanna11
172.Bryś-Suchecka Ewelina00
173.Łubniewska Maria00
174.Baryło Paula00
175.Karwat Katarzyna00
176.Glibowska Paulina00
177.Jaremen Hubert00
178.Bober Beata00
179.Jastrzębski Maciej00
180.Fido Szymon00
181.Stelmach Ania00
182.Sawicki Łukasz00
183.Palec Przemysław00
184.Puciłowski Rafał00
185.Rytter Piotr00
186.Czechowski Dariusz00
187.Kul Michał00
188.Smoła Marcin00
189.Szlensog Patryk00
190.Mikołajczak Jan00
191.Ćwiękała Artur00
192.Grześkowiak Maksym00
193.Świetlik Karol00
194.Dziopa Wojciech00
195.Pikul Dawid00
196.Adamowski Przemysław00
197.Kozik Marcin00
198.Klimkiewicz Marcin00
199.Hliwa Damian00
200.Skrzypa Michał00
201.Jachowicz Alan00
202.Dąbrowski Krzysztof00
203.Marchewka Sebastian00
204.Czapla Michał00
205.Cendal Szymon00
206.Ośkiewicz Igor00
207.Stachura Marzena00
208.Stuglik Patrycja000
209.Lasota Mateusz00
210.Franczak Łukasz000
211.Paluch Adrian00
212.Sobieraj Krzysztof00
213.Ławniczak Dawid00
214.Siwek Michał00
215.Zgodziński Robert00
216.Trojanowski Boguslaw00
217.Świątek Dominik000
218.Jachira Beata00
219.Sadecka Hanna00
220.Karpienia Ewa00
221.Bigaj Joanna00
222.Złotoś Małgorzata00
223.Wilas Kamila00
224.Janik Konrad00
225.Graboń Marcin000
226.Grzeszczak-Kamzelska Małgorzata00
227.Stolecki Filip00
228.Wrótniak Piotr00
229.Wiewióra Piotr00
230.Grochulska Sandra00
231.Szeląg Paulina00
232.Leitgeber Artur00
233.Musiał Damian00
234.Wilczyński Tomasz00
235.Zalewski Patryk00
236.Kazek Adrian00
237.Maćkowiak Cezary000
238.Marcinkowska Manuela00
239.Jędrzejczak Olga00
240.Stępień Przemysław00
241.Łopatka Bartłomiej00
242.Olbracht Andrzej00
243.Ciesielska Basia000
244.Gadzinowska Monika00
245.Wójcik Beata00
246.Kowalska Monika00
247.Kurcman Maciej00
248.Kierebiński Krzysiek00
249.Zachura Mateusz00
250.Wiśniewski Marcin00
251.Tobolski Michał00
252.Zalewska Iwona00
253.Wilas Karolina000
254.Filipczuk Marcin00
255.Andrzejczak Zuzanna00
256.Świtała Zofia00
257.Modrzejewska Aleksandra00
258.Ćwik Paula00
259.Kruszyńska Julia00
260.Gągała Patrycja00
261.Znamirowski Hubert00
262.Tłuszcz Jacek00
263.Kalita Justyna00
264.Lipski Kajetan00
265.Humińska-Cyrul Sylwia00
266.Guzik Katarzyna00
267.Kriazhok Anastasiia00
268.Bułat Jakub00
269.Preisner Paweł00
270.Słomski Filip00
271.Sidor Jagoda00
272.Sanojca Maciej00
273.Żak Piotr00
274.Urbański Antoni00
275.Siudyka Robert00
276.Geppert Aleksandra00
277.Ksyta Tomasz00
278.Witka Kamil00
279.Bargiel Michał00
280.Majewska Maria00
Best.of.Five
Best of Five bo5 squash
Kontakt: system do obsługi wydarzeń, rezerwacje!